محل تبلیغات شما

خیلی ها به من گفتن چرا تو این همه بحران وماجرا و داستان، هیچ واکنشی نشون نمیدی؟ هیچ موضعی نمی گیری؟! چرا هیچ پستینمیذاری؟

خب موضع من که مشخصه ولی ترجیح میدم وقتیفضای مجازی به معنای واقعی کلمه شلم شوربا میشه و حسابی توش گرد و خاک بلند میشه،یکم صب کنم همه چی بخوابه بعد. چون تجربه نشون داده اینجور وقتا اصن عقل ها و چشمها کار نمی کنه که بخوای حقیقتی رو بگی یا موضعی بگیری یا استدلالی بیاری یاتوضیحی بدی!! همه فقط می خوان فحش بدن! یا سوت و کف بزنن! در واقع جامعه ی مجازیاینجور وقتا در هیجانی ترین حالت خودش قرار می گیره و خدا می دونه چه گناه هایی کهاین وسط انجام نمیشه.

تو رو نمی دونم ولی من این روزا غیر ازشوکه شدن از این همه ماجرا که به سرعت پشت سر هم اتفاق افتاد، دلم گرفته.خیلیزیاد.چیزهایی این روزا شنیدم و خوندم که از کله م دود بلند شد! واقعا نمی تونمهضمشون کنم. چند نمونه شو نقل به مضمون توی عکسای 1 تا 3 رو ببین.

عکس یک

عکس دو

عکس سه

دیگه تو این آخرین ماجرا هم که نگم برات!سپاه خیلی خوش وجهه و دوست داشتنی بود در نظر یه عده، دیگه شد نور علی نور!. ازفحش و لعنت و مصیبت خوندن و اظهارنظرهای فنی و موج سواری و . بعضی ها هم که بعداز 72 ساعت تازه یادشون افتاد شمع روشن کنن و تسلیت بگن! عکسای 4 تا 7 رو ببین.

عکس چهار

عکس پنج

عکس شش

عکس هفت

همه هم که ماشاءالله کارشناس و خبره هستن درعلوم مهندسی مخابرات، مهندسی رادار، مهندسی هوافضا، مهندسی پیشرانه، آشنا به تمامتاکتیک های جنگ الکترونیک، جنگ موشکی، انواع راهبردها و روش های پدافندی و آفندی،. عکس شماره 8 رو ببین :|

عکس هشت

بعد همه هم گیر دادن که چرا دیر اعلام کردین!حالا منظورشون از دیر 72 ساعته!!! والا به خدا هیچ جای دنیا نیروهای مسلحش که نمادقدرت و اقتدار هر کشوری هستن، اونم کشوری که این همه دشمن و بدخواه داره، اگههمچین اشتباهی کنن، عمرا به این سرعت اعتراف نمی کنن. اونم با این تواضع! اصن اعترافنمی کنن به خاطر مصلحت کشورشون! بابا طرف تو خونه ش یه حادثه ی ضایع پیش بیاد، یکمصبر می کنه، یکم بررسی می کنه، یکم فکر می کنه، یکم دودوتا چارتا می کنه، بعد بهدر و همسایه و فک و فامیل اطلاع میده! از یه مملکت چه انتظاری دارین شما آخه؟!

بعدشم، واقعا با 72 ساعت مشکل دارین شما؟!ینی اگه همون صبح چارشنبه اعلام کرده بودن، اون 0 نفر بیگناه زنده می شدن؟! چیزیاز افتضاح سپاه کم می شد؟! شما لعن و نفرینت کاهش پیدا می کرد؟! نه والا! فقط یهسوژه از سوژه هات کم میشد! همین! عکس شماره 9 رو ببینین.

عکس نه

(ادامه در پست بعدی)

مصیبتی به اسم غیبت

نشانه هایی از مهدی(عج)

روز جهانی شیر مادر

رو ,نمی ,عکس ,هم ,یکم ,ها ,می کنه، ,کنه، یکم ,هم که ,این همه ,رو ببین

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دیلایت دامین ارزان گردشگری,توریستی,جهانگردی,ایرانگردی James's site کم رنگ caqualebme salabulind perlersmalpstam همه چیز از همه جا clasagopne