محل تبلیغات شما

ماها خیلی اطلاعات مون در مورد امام زمان(عج)و هرچیزی که مربوط به ایشون هست، کمه متاسفانه. اتفاقا این موضوعات خیلی همجالبه. چون همه ش مربوط به اتفاقاتیه که قراره بیفته و ممکنه ماها ناظر اوناتفاقات و درگیر اون فتنه ها باشیم.

کتاب نشانه هایی از مهدی» روکه انتشاراتجمکران چاپش کرده، امسال از نمایشگاه کتاب خریداری کردم. یه کتاب نازک 137 صفحهای که چون نصف متنش عربیه، خیلی زود خونده میشه. متن این کتاب فقط حاوی سخنان اهل بیته.کهبه سوالات یارانشون در مورد امام زمان(عج) جواب دادن. منابع تمام احادیث هم درپاورقی ها ذکر شده.

موقع خوندن این کتاب آدم حرص می خوره از دستبعضی از یاران اهل بیت! آخه یه چیزایی می پرسیدن که!! نمیدونم ما تو این دورهزمونه خیلی اطلاعات مون زیاده یا اونا خیلی جاهل بودن!! از یه سری چیزای مهم هیچینمی پرسیدن ولی از یه سری بدیهیات سوال می کردن! :|

در ضمن من خیلی چیزای مبهم و گاهی حتی متناقضتو مطالب این کتاب پیدا کردم که فک می کنم باید یکی تفسیر کنه یا توضیح بده.  

در مجموع حس می کنم این کتاب دقیقا اون چیزینبود که تو عنوانش گفته شده و من راستش انتظار بیشتری ازش داشتم. به عزیزانی هم کهتا حالا هیچ کتابی در مورد امام زمان، نشانه های ظهور، اتفاقات قبل و بعد از ظهورو . نخوندن، حقیقتش توصیه نمی کنم این کتابو بخونن. فک می کنم یه سری پیشنیازهایی لازمه برا خوندن این کتاب.

Image result for €Ú©ØªØ§Ø¨ نØان٠Ùای از مÙدی احمد سØیدی€€Ž

یکی از احادیث این کتاب که خیلی دلمو روشنکرد:

امام صادق (ع): آیا دوست ندارید که خداوندمتعال، حق و عدل را در تمام شهرها ظاهر گرداند و حال تمام مردم نیکو گردد و وحدتکلمه را ایجاد نماید و بین قلب های متفرق، الفت و محبت برقرار کند و کسی در رویزمین گناه نکند و حدود الهی اقامه شود و حق به صاحب آن برگردد و آنان نیز آن رااظهار نموده به گونه ای که هیچ چیز از حق به جهت ترس از کسی مخفی نماند؟»

ان شاءالله زنده باشیم و ببینیم اون روزیو کهحال تمام مردم دنیا خوب میشه.به امید اون روز.

مصیبتی به اسم غیبت

نشانه هایی از مهدی(عج)

روز جهانی شیر مادر

کتاب ,خیلی ,یه ,اون ,کنم ,تمام ,این کتاب ,می کنم ,یه سری ,در مورد ,مورد امام

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

caydutchtorrpo دانلود مقالات,جزوه,نمونه سوالات,گزارش کار,پاورپوینت روز talymace tingmismamens کافه دل هایپر سونیک . thebusgirep Renee's receptions taderfadar