محل تبلیغات شما

(ادامه ی پست قبلی)

یه عده ی زیادی هم که فقط مصیبت می خونن.ما همه بدبختیم.ما خیلی بیچاره ایم. فردا صبح پاشیم ببینیم باز چه خبر بدیقراره بیاد. ما خیلی ضعیفیم. آمریکا خیلی قویه. ما خنگیم! ما دروغگوییم! ماجنگ طلبیم. کاش تو این کشور به دنیا نیومده بودم. کاش اینجا نفس نمی کشیدم والی آخر. :|

.

اوففففف. اینقد دیدم از این نمونه ها اینروزا که واقعا سرم سوت می کشه.

فقط هم نوشته های مربوط به منتقدین و مخالفینحکومت مدنظرم نیستا. حزب اللهی ها هم دست کمی ندارن. از نشر حرف های احساسی بیمنطق بگیر تا توصیه به خوندن فلان دعا و بهمان ذکر (که اصن معلوم نیس از کجااومده) تا فحش و طعنه و تیکه به نظرات مخالف و همه رو یه کاسه کردن با ضدانقلاب ودشمن تا نشر دروغ ها و حرفای بی اساس و غلوهایی که به بعضی از مسئولین نظام نسبتمی دن و به قول خودشون دارن دفاع می کنن. چرا واقعا؟! آخه چرا؟! این همه خدا توقرآن نمیگه چرا تعقل و تفکر نمی کنین؟!!!!

شاید شما بگی ولش کن خون خودتوکثیف نکن.بیخیال باش. این روزام می گذره .حرص نخور.

ولی راستش من دلم گرفته. این چیزایی کهنوشتم، مربوط به شبکه های معاند و پیج سلبریتی ها و پیج های پرفالوری که از جاهایمشخصی خط می گیرن و رسما کار حرفه ای شون اینه که پست تولید کنن و نشرش بدن و برااین کارشون حقوق می گیرن، نبود. اینا همه نوشته های پیج های معمولی رفقا ودوستان و آشنایان و اطرافیان بود. من از این حجم از بی انصافی، از تعصب، ازغریبه پرستی، از نبودن دشمن شناسی، از تکرار طوطی وار، من از این حجم از تعقلنکردن دلم گرفته. اینا همه عزیزای ما هستن. واقعا ما چمون شده که تا این حدبرده شدیم در فضای مجازی؟!

وقتی شمایی که عزیز دل منی، بدون ذره ایتفکر، یه پست رو نشر میدی یا فوروارد می کنی یا به تبع از جمع، یه چیزی می نویسیکه از قافله عقب نمونی، آیا نمی ترسی از خدایی که در قرآنش فرمود و چیزى را كهبدان علم ندارى دنبال مكن، زیرا گوش و چشم و قلب، همه مورد پرسش واقع خواهند شد.» ؟! اگه به قرآن اعتقاد نداری، آیا لااقل ازبی خرد جلوه داده شدن خودت نمی ترسی که به خودت اجازه میدی عوامانه هر چیزیو تکرارکنی؟! آیا فکر نمی کنی دقیقا همون زمانی که داری سر تا پای مملکت و مملکت دوستان رومتعصب خطاب می کنی، خودت متعصب ترین آدم روی زمینی که به راحتی اجازه دادی مغزت روبه اجاره بگیرن؟! مغزت از این همه تناقض و دوگانگی هنگ نمی کنه واقعا؟! اگه ایناسمش بردگی نیست، شما به من بگو اسمش چیه؟!

(ادامه در پست بعدی)

مصیبتی به اسم غیبت

نشانه هایی از مهدی(عج)

روز جهانی شیر مادر

های ,نمی ,ها ,بی ,یه ,پست ,از این ,که به ,ها و ,و پیج ,پیج های

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آنچه باید بدانیم the best music گروه زبان انگلیسی ناحیه دو inircaplau فروش تکی و عمده لباس زنانه عماد فناوری و دیجیتال طرح سفال-پوشش سقف-ورق رنگی-سقف شیب دار دست نوشته های یک ...! جزوه وتحقیق و پروژه و پایان نامه دانشجویی و دانش آموزی