محل تبلیغات شما

ویدئوییو که گذاشتم پست آخر اینستام، ببین لطفا

آفرین! خییییلی کار شیکی کردن! با بی فرهنگ های جامعه باید همینجوری برخوردکرد!

یاد خاطره ی دوره ی مدرسه م افتادم.

من در تمام سال های راهنمایی ودبیرستان، پیاده مسیر خونه تا مدرسه و برعکس روطی می کردم. این وسط یه میدون شلوغ بود که باید از دو ضلعش رد می شدم. طبیعتاًبرای رد شدن از خطوط عابرپیاده استفاده می کردم و منتظر سبز شدن چراغ عابر میموندم.

این وسط زیاد اتفاق میفتاد که یه عده، بی فرهنگانه روی خط عابر میومدن و ردشدن ما رو دچار اختلال می کردن. اینجور ماشین ها واقعا رو اعصابم بودن. آخه میگفتم بابا شما که می خوایین پشت چراغ متوقف بشین، خب همون پشت خط بمونین دیگه! چهکاریه میایین دو مترو جلوتر؟! :|

اما یه روز، دیگه واقعا فاجعه اتفاق افتاد!!! یه تریلی هجده چرخ اومد قشنگ وسطخطوط عابر پیاده توقف کرد!!! وقتی میگم وسطش توقف کرد، ینی حدود دو سه مترش جلوتراز خطوط بود، دو سه مترش هم عقب تر!! ینی اگه می خواستی دورش بزنی واقعا خطرناکبود، باید می رفتی وسط میدون! آخه بی شعوری از این بیشتر؟! :|

هیچی دیگه. منم گفتم این بار عمراً کوتاه بیام!! :-/ باید حتما از رو خطعابر رد شم!!

می تونی حدس بزنی چیکار کردم؟

.

.

.

رفتم تا رسیدم به تریلیه، یه سری از روی تاسف ت دادم و رفتم زیرش!!! و بایه قیافه ی عصبانی از اون طرفش اومدم بیرون! کلی راننده پشتش بودن و یه تعداد عابرهم داشتن رد می شدن. همه شون منو دیدن که از زیر تریلیه رد شدم!! بعضی ها می خندیدن،بعضی ها هم ترسیده بودن!

خلاصه این ویدئو رو که دیدم، یاد اون حرکتی که زدم، افتادم!! 

.

راستی برا معضل پارک کردن ماشین هایی که بی فرهنگانه جلوی پل عبور عابر پارک می کنن، وعابر بیچاره مجبور میشه  از رو جوب بپره،نظری نداری؟؟؟ :-/

مصیبتی به اسم غیبت

نشانه هایی از مهدی(عج)

روز جهانی شیر مادر

رو ,یه ,عابر ,رد ,بی ,وسط ,از رو ,از خطوط ,رد می ,بعضی ها ,می کردم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

همه ما وارثیم وارث عذاب عشق سیسمونی نوزاد , سیسمونی نوزاد دختر Tony's style Gladys's info ریش تراش موزر اصل آلمان Alice's receptions elllamizskul maihalfllemwat بازی و فیلم های انیمه ای pinkcodeshop